Waarom naar Rome?

Waarom Rome? Wij zijn fietsers die in groepsverband wekelijks tochten op de weg en in de Dag 21_082bossen/bergen (ATB) doen. Jaren geleden is het idee geopperd om de pelgrimstocht naar Santiago te fietsen. Uit onze groep hebben Eric en Paul in juni 2005 deze pelgrimstocht gefietst.

toren van PisaHet is zo'n mooie en fijne ervaring geweest om weken naar Santiago te fietsen dat een volgende grote tocht al snel op de planning staat. Waar gaan we naar toe? Wie willen er mee?

Uit onze groep fietsers is naast Eric en Paul (de Santiago-fietsers), Marcel erbij gekomen die een fietstocht naar Rome wel ziet zitten. Na lang praten, voorbereiden en natuurlijk veel fietsen, alhoewel vanaf december 2009 tot medio februari 2010 weinig gefietst is door de grote hoeveelheden mooie winterse neerslag wordt de fietsperiode bepaald in mei / juni 2010. De exacte vertrekdatum zal bij de uitwerking verder worden ingevuld.